Remonty

Remonty

Wykonujemy kompleksowe remonty maszyn i linii przemysłowych. Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług. W pracy opieramy się o wykonywaną przez nas, szczegółową dokumentację automatyki EPLAN.

Remontowane maszyny wychodzą z naszych hal z kompletem dokumentacji i gwarancją techniczno-ruchową na wykonane przez nas prace. Na życzenie klienta wyposażamy je w różne wersje językowe. Naprawione maszyny zawsze posiadają dokumentacje techniczne DTR w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim lub japońskim. Dołączamy również instrukcję obsługi, raporty pomiarów bezpieczeństwa oraz deklaracje zgodności z normami CE.

Wszystkie elementy maszyn są piaskowane i ponownie malowane odpowiednimi farbami, o odporności nawet do 600°C. Wszelkie elementy toczne i łożyska są wymieniane na nowe firm SKF lub FŁT. Śruby i nakrętki niezależnie od typu i rozmiaru zostają zastąpione nowymi, wykonanymi ze stali chromoniklowej (kwasoodpornej). Sterowanie i cała automatyka gazowa jest wymieniana na nową firmy KROMSCHROEDER. Pneumatyka jest wymieniana i uruchamiana z wykorzystaniem elementów firm CAMOZZI lub FESTO. Sterowanie jest wykonywane i programowane zgodnie z życzeniem klienta. Preferujemy jednak panele operatorskie oraz sterowniki PLC firmy SIEMENS S7-1200, 1500.